Protez Saç Fiyatları

Protez Saç Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Protez saç uygulaması işlemine ölçülendirme ile başlanır. Ölçülendirme işleminde saçların dökülmüş veya seyrekleşmiş bölgeleri belirlenir. Uygulama yapılacak bölgenin saç kalıbı oluşturulur. Kişiden alınacak saç örneği ve özelliklerinin (rengi, kalınlığı, uzunluğu ve dalga şekli gibi) özel bir sipariş formuna kayıt edilmesi ile birlikte fiyatlandırma ortaya çıkacaktır.

Protez Saç Malzemeleri Nereden Temin Edilir?

Protez saçların saçsız deriye sabitlenmesi işleminde kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Kişinin sağlığını tehdit etmeyecek ürünler kullanılmak zorundadır. Bu ürünlerle işlem yaptıran kişilerin ürünlere ait lisans, sertifika vb evrakları talep etmesi en doğal hakkıdır. Dünya starlarının tercih ettiği OnRite kalitesini Türkiye’de yaşamak ve ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız…

Protez Saç Sigortası Olur mu?

Protez saç dermo kozmetik bir uygulama olduğu için, herhangi bir kurum veya SGK bünyesinden karşılanmaz. Satış anlamında, müşteriye daha garantili bir firma izlenimi vermeye çalışan işletmelerin kullandığı bir tekniktir. Daha çok saç tükettirmeye yönelik bu sisteme başlamadan önce iyice bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Protez Saç Sistemleri

Protez saç sistemleri cerrahi olmayan dermo kozmetik ürünlerdir. Her firmanın kendine göre ürün yelpazesi vardır tavsiyemiz ürün çeşitliliği fazla olan merkezleri tercih etmenizdir. Çünkü size özel bir çalışma yapılmaz ise beklentilerinizi karşılamayacak ve sizi mutsuz edecektir.

Kişiye Özel Protez Saç Sistemleri


Protez saçlar kişinin saçsız alanına, yüz şekline, tarzına ve beklentilerine göre özel olarak hazırlanmalıdır aksi takdirde peruktan bir farkı kalmaz. Dünya çapında en gelişmiş sistem olan Micro System doğallık adına %100 kesin sonuç almanız adına üretilmiştir.

Micro System

Görsellerde de gördüğünüz üzere Micro System tekniği; eksik olan saçları, tekrardan kazanabilmek için yapılan, en doğal çalışmadır…

Scroll to Top