Micro System

 

Micro System Nedir?

Micro System


Micro System ile saçlanmak herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmediği gibi bir losyon veya serum olmaması nedeni ile sonuç kaygısı yaşatmaz istenilen sonucu %100 alabilirsiniz. Saçları seyrekleşmiş ya da tamamen kaybedilmiş, bay, bayan, çocuk her yaş grubunda rahatlıkla uygulanabilir. Kemoterapi ve radyoterapi tedavilerindeki moral bozucu saç dökülmesi sürecini hissetmeden, hayata kaldığınız yerden devam edebilirsiniz…

Micro System Avantajları

Micro System

Micro System, piyasadaki sıradan protez saçlar, peruklar, takma saçların çok üzerinde bir teknoloji ile üretilmektedir. Amerika ile aynı anda Türkiye’de Nova Hair tarafından kullanılan bu sistemin en önemli avantajlarından biri %100 doğal durmasıdır. Saçınızı hangi yöne ayırırsanız ayırın kafa derinizin şahane yansımasına şahit olacaksınız. Bu ve bunun gibi avantajları hakkında detaylı bilgi almak için Nova Hair’in uzman ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Micro System Nasıl Kullanılır?

39 yıllık tecrübesi ve On-Rite kalitesi ile tasarlanan Micro System’in kullanımı son derece zahmetsiz ve kolaydır. Estetik ve doğal görünümlü saçlara sahip olmak için Nova Hair uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Micro System Herkese Yapılabilir mi?

Micro System bay, bayan, çocuk her yaşta saç sorunu yaşayan herkese uygulanan bir sistemdir. İlerlemiş derecede deri hastalığı olan (egzama vb) kişilerin kullanması uygun olmayabilir.

Micro System

Scroll to Top